Sociální sítě

Novinky

Vyhrál půl milionu na online slotu Dragon Champions

Vyhrál půl milionu na online slotu Dragon Champions


Výherní automat Dragon Champions od společnosti Playtech býval skrytým klenotem, nyní je hitem mezi hráči u sázkové kanceláře Fortuna. Nedávno se na něm radoval hráč, který získal 432 tisíc korun za 14 symbolů rytíře. Teď tu máme nového rekordmana, jeden šťastlivec si totiž na tomto slotu vytočil maximální možnou výhru půl milionu korun!

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-17.png.

Maximální výhra z dračího doupěte ve Fortuna Vegas

Po poslední velké výhře 432 tisíc korun začalo hrát výherní automat Dragon Champions od Playtechu opravdu několik desítek hráčů. Nikomu se ale nepovedlo utrhnout pořádnou výhru. Podařilo se to až teď před pár dny jednomu nejmenovanému hráči, který si jednou otočkou přišel na téměř 130 tisíc korun, ale to ještě nebylo všechno! Po dalším hodinovém hraní si na svůj účet u sázkové kanceláře Fortuna připsal rovný půl milion, maximální výhru v online casinech! K této výhře mu stačila otočka za 800 Kč, ve které získal 15 draků. Ptáte se, jak je možné získat tolik takových symbolů? Je to jednoduché. Ve hře je totiž funkce s názvem Modrý dračí oheň. Když se objeví na válcích, rozšíří se do všech světových stran a Vám přibydou až čtyři stejné symboly.

Dragon Champions

Výherní automat Dragon Champions od společnosti Playtech nabízí na šesti válcích se čtyřmi řadami až 4 096 výherních možností. V hracím poli se nachází 13 druhů symbolů z toho symbol Wild, který nahrazuje obyčejné symboly a symboly Scatter, které nabízejí volná zatočení již po získání dvou symbolů. Největším lákadlem tohoto online slotu je funkce Modrý dračí oheň. Když se objeví na válcích, rozšíří se do všech světových stran a Vám přibydou až čtyři stejné symboly.

Podrobnější recenze online slotu Dragon Champions a hra zdarma

Výrobcem tohoto výherního automatu je společnost PlaytechZdroj příspěvku: Casinohazard.cz

Štítky

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY Novinky