Summer Queen


Novomatic
Hrajte Summer Queen na Gamescenter.cz

Summer Queen je zábavný online automat, který je k dispozici v internetovém casinu. Tento automat je plný barevných grafik a zvukových efektů, které přidávají na atmosféře. Má 5 válců a 20 výherních linií, takže je tu spousta příležitostí k výhře.

Summer Queen obsahuje několik bonusových funkcí, jako je například náhodný bonusový symbol, který může být aktivován při každém spinu. Tento bonusový symbol je schopen vygenerovat až 15 volných spinů a přidat až 3 wild znaky, což zvyšuje vaše šance na výhru.

Kromě toho, Summer Queen má také bonusovou hru, která se aktivuje, když se na válcích objeví 3 nebo více bonusových symbolů. V této hře musíte vybrat jeden ze tří možných symbolů a získat tak násobitele až x25.

Celkově lze říci, že Summer Queen je skvělý automat pro hráče, kteří hledají zábavnou hru s velkými výhrami. Bonusové funkce a hry jsou skvělou příležitostí k získání většího výdělku a zábavy.

České casina s bonusy | Online hry a automaty zdarma

Napiš článek na téma online automatů a internetového casina v České republice

Copyright © 2024, Hrací automaty zdarma. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Hrací automaty zdarma provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz