Sociální sítě

Novinky

Šťastné sedmičky nadělily 400 000 Kč

Šťastné sedmičky nadělily 400 000 Kč


Už Vás nebaví číst o superhrdinech nebo faraonech, kteří přihráli hráčům opravdu velké výhry? Máme tady pro Vás nádhernou výhru ze staré ovocné klasiky Sizzling Hot Deluxe od společnosti Novomatic. Na této old schoolové bombě si přišel jeden nejmenovaný hráč ve Fortuna Vegas na 400 000 korun.

Čtyři kila za čtyři kila

Nejmenovanému hráči se povedlo v online casinu Fortuna Vegas proměnit 400 Kč ve 400 000 Kč! Ptáte se, jak se mu to povedlo? Při sázce 400 korun na otočku se mu zastavilo v hracím poli výherního automatu Sizzling Hot Deluxe od společnosti Novomatic pět sedmiček. Sedmičky jsou právě nejcennějším symbolem této old schoolové ovocné pecky a vynesly tak tisícinásobek vsazené částky. K výhře gratulujeme a přejeme mnoho dalších podobných výher.

Sizzling Hot Deluxe

Sizzling Hot Deluxe je ovocný old schoolový výherní automat od společnosti Novomatic. Slot nabízí na pěti válcích se třemi řadami celkem pět výherních možností, sedm druhů obyčejných symbolů a symbol Scatter. Pokud získáte tři a více symbolů Scatter kdekoliv v hracím poli vyhrajete několikanásobek Vaší sázky.

Podrobnější recene slotu Sizzling Hot Deluxe a hra zdarma

Výrobcem tohoto automatu je společnost NovomaticZdroj příspěvku: Casinohazard.cz

Štítky

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY Novinky