Sociální sítě

Otestujte si online automat Wild Falls

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze…

Spustit hru zdarma!

Recenze pětiválcového automatu Wild Falls

Online Slot se symboly westernu, to je klasický online výherní automat Wild Falls. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport. Slot Wild Falls nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 20 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,2 Kč a maximálně až 50 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol Truhla, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Truhla, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 125x výši vaší sázky.

Online Slot Wild Falls a jeho údaje

Wild Falls
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,50%

Galerie online slotu Wild Falls

Online Slot Wild Falls vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Wild Falls

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Wild Falls, jak ovládat?

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 20 výherních možností. Na klasickém online slotu Wild Falls si můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,2 Kč až do 50 Kč na jednu otočku. Hraní na online slotu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Wild Falls

Spustit hru zdarma!

Hodnotíme online slot Wild Falls

Nebylo nalezeno žádné schéma.

Štítky

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY Automaty