Odhalte tajemství Slot Midnight Fruits!


Pokud hledáte klasický online automat s moderním nádechem, pak nehledejte nic jiného než Midnight Fruits. Tento online automat od Pragmatic Play vás jistě zabaví na dlouhé hodiny. Díky svým živým vizuálům a vzrušujícím bonusovým funkcím bude Midnight Fruits jistě hitem u fanoušků automatů všech úrovní. Téma Midnight Fruits vychází z klasických ovocných automatů, ale s moderním nádechem. Hra obsahuje mřížku 5×3 a 20 výherních linií, stejně jako řadu vzrušujících bonusových funkcí. Grafika je živá a barevná a soundtrack je optimistický a veselý. Hra také obsahuje řadu speciálních symbolů, včetně divokých, rozptylů a multiplikátorů. Hlavní bonusovou funkcí Midnight Fruits je kolo otočení zdarma. To se spustí, když se na válcích objeví tři nebo více symbolů scatter. Během tohoto kola budete odměněni až 25 otočeními zdarma v závislosti na počtu rozptylů, které kolo spustily. Během kola bezplatných zatočení se všechny výhry násobí třemi, což vám dává šanci na velkou výhru. Divokým symbolem Midnight Fruits je logo hry, které může nahradit všechny ostatní symboly kromě scatteru. Tento symbol se také může objevit naskládaný na válcích, což vám dává ještě více šancí na velkou výhru. Kromě bezplatných zatočení nabízí Midnight Fruits také funkci hazardu. Po jakékoli výhře si můžete vybrat, zda chcete své výhry vsadit a pokusit se je zdvojnásobit nebo zčtyřnásobit. Tato funkce je volitelná, takže pokud chcete, můžete ji přeskočit. Pokud jste fanouškem klasických ovocných automatů, pak je Midnight Fruits hra pro vás. Díky svým živým vizuálním prvkům a vzrušujícím bonusovým funkcím vás tato hra jistě zabaví na celé hodiny. Takže odemkněte tajemství Midnight Fruits a připravte se na cestu k velkým výhrám!

Copyright © 2024, Hrací automaty zdarma. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Hrací automaty zdarma provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz