Objevování kouzla knihy Ra: Cesta starověkým Egyptem


Okouzlující svět Egypta a jeho mýty vždy fascinovaly lidi. Země Nilu inspirovala po celé věky nespočet uměleckých děl, literatury a filmu. Jedním z nejtrvalejších příběhů odehrávajících se ve starověkém Egyptě je mýtus o Knize Ra, mystické knize, o které se říká, že ukrývá tajemství obrovského pokladu. Tento mýtus byl přiveden k životu v populární online video automatové hře, která uchvátila hráče z celého světa – Book of Ra. Book of Ra je hra vyvinutá společností Novomatic, předním poskytovatelem online herního softwaru. Hra má pět válců a deset výherních linií a vezme hráče na cestu starověkým Egyptem při hledání Knihy Ra. Design hry je docela působivý, s ohromujícím pozadím pyramid, chrámů a hrobek. Všechny symboly na válcích se vztahují ke starověkému Egyptu a zahrnují Oko Ra, Skarabea, Faraona a neohroženého průzkumníka hledajícího Knihu Ra. Hra je přímočará a hráči musí na výherní linii umístit tři nebo více odpovídajících symbolů, aby vyhráli. Co však odlišuje Book of Ra od ostatních online video automatů, jsou jeho speciální vlastnosti. Titulární symbol Book of Ra je divoký a scatter symbol a spouští bonusové kolo hry. Když hráči získají tři nebo více symbolů Book of Ra, dostanou se na novou obrazovku, kde jim nabídne deset bezplatných zatočení. Během kola bezplatných zatočení je vybrán náhodný symbol, který funguje jako rozšiřující symbol. Tento symbol se může rozšířit tak, aby pokryl celé válce, čímž se výrazně zvýší šance na výhru. A pokud se hráčům během kola bezplatných zatočení podaří znovu získat tři nebo více symbolů Book of Ra, mohou spustit dalších deset bezplatných zatočení a průběžně zvyšovat své šance na výhru. Celkově je Book of Ra neuvěřitelně zábavná a vzrušující hra, která vezme hráče na cestu starověkým Egyptem. Jeho ohromující design, poutavá hratelnost a speciální funkce z něj dělají online video automat, který jistě zaujme hráče všech věkových kategorií. Ať už jste ostřílený hráč nebo nováček ve světě online hraní, Book of Ra je hra, kterou musíte vyzkoušet a která vám jistě přinese hodiny zábavy a vzrušení.

Copyright © 2024, Hrací automaty zdarma. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Hrací automaty zdarma provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz