Mega Millions Jackpot dosahuje rekordního maxima


Loterie Mega Millions dosáhla rekordního maxima s jackpotem 1,6 miliardy dolarů. Jedná se o největší výhru v loterii všech dob ve Spojených státech. Losování se bude konat v úterý 23. října 2018. Loterie roste od 24. července, kdy začala na 40 milionech dolarů. Od té doby neustále roste, přičemž žádný výherce nezískal jackpot. To způsobilo, že cena dosáhla neuvěřitelných 1,6 miliardy dolarů. Šance na výhru jackpotu jsou neuvěřitelně nízké, jedna ku 302,5 milionům. I přes tyto šance si stále mnoho lidí kupuje vstupenky v naději, že se stanou šťastným výhercem. Loterie Mega Millions se ve Spojených státech stala populární hrou. Nabízí se ve 44 státech, stejně jako v District of Columbia a na Amerických Panenských ostrovech. Nabízí se také v Portoriku, ale nenabízí stejné jackpoty jako ostatní státy. Jackpot Mega Millions narostl do tak velké částky kvůli změně pravidel v říjnu 2017. Změny zvýšily šance na výhru jackpotu, ale také ztížily výhry menších cen. Pokud jackpot nikdo nevyhraje, výhra bude dále růst. Další slosování se bude konat v pátek 26. října 2018. Pro ty, kteří doufají, že se stanou příštím vítězem Mega Millions, je nejlepší radou zakoupit si tiket a držet palce. Hodně štěstí!

Copyright © 2024, Hrací automaty zdarma. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Hrací automaty zdarma provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz