Mega Millions Jackpot dosahuje historického maxima


Jackpot Mega Millions dosáhl historického maxima 1,6 miliardy dolarů, což z něj dělá největší výhru v loterii, která kdy byla ve Spojených státech nabízena. O historický jackpot se hraje v úterý 23. října a odhaduje se, že jde o druhou největší výhru v loterii na světě. Jackpot Mega Millions se valí od 24. července, kdy 11členný kancelářský fond v Kalifornii vyhrál cenu 543 milionů dolarů. Od té doby jackpot neustále roste a odhadem dosáhl 1,6 miliardy dolarů za úterní losování. Šance na výhru jackpotu je 1 ku 302,5 milionu. To znamená, že šance na výhru jsou zhruba stejné, jako kdyby vás udeřil blesk dvakrát. Jackpot Mega Millions je jen jednou z několika velkých loterijních cen dostupných ve Spojených státech. Jackpot Powerball je aktuálně 470 milionů dolarů, zatímco menší bratranec Mega Millions, Hot Lotto, je 7 milionů dolarů. Rekordní jackpot Mega Millions přilákal velkou pozornost hráčů loterií z celého světa. Mnozí doufají, že se stanou dalším velkým vítězem a odnesou si domů cenu, která změní život. Losování Mega Millions probíhá každé úterý a pátek večer ve 23:00 ET. Kresba je vysílána na televizních stanicích po celé zemi. Hráči si také mohou zakoupit vstupenky online. Rekordní jackpot Mega Millions je důkazem síly loterie. Je to připomínka, že kdokoli se může stát okamžitým milionářem s trochou štěstí a pár dolarů. Kdo ví, možná budete dalším velkým vítězem. Hodně štěstí!

Copyright © 2024, Hrací automaty zdarma. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Hrací automaty zdarma provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz