Sociální sítě

Novinky

Mega Joker výhry ve Fortuna Vegas

Mega Joker výhry ve Fortuna Vegas


Sázková kancelář Fortuna vyhlásila ve svém online casinu Vegas hon na Jokery a hráči vzali jejich úkryty útokem! Celkem mohli hráči sbírat body na 14 Joker slotech a ulovili na nich několik milionů korun!

Statisícové výhry u Fortuny

Sázková kancelář Fortuna nedávno vyhlásila ve svém online casinu Vegas Joker Challenge. Body v těchto turnajích bylo možné získat jen na výherních automatech, jejichž název obsahoval slovo Joker a hráči je vzali opravdu útokem. Například na výherním automatu Respin Joker od české společnosti Synot vsázel 1 000 korun na otočku a odnesl si výhru 400 000 korun! Znáte tuto ovocnou pecku? Pokud ne, tak radíme abyste ji vyzkoušeli co nejdříve! Pokud v hracím poli zastavíte symbol Joker a získáte výhru, a navíc tato kombinace zamrzne na válcích a obdržíte otočku zdarma.

Vysoké výhry na Joker slotech

Druhou nejvyšší výhrou z Joker Challenge ve Fortuna Vegas bylo nádherných 260 000 korun ze slotu Joker’s Five také od české společnosti Synot při sázce 1 000 Kč na otočku. Tento slot Vás určitě zaujme svou grafikou, a hlavně šikovností žolíkového symbolu. Třetí nejvyšší výhru 248 100 korun přihrál výherní automat Joker Strong od české společnosti Kajot. Tuto výhru darovala sázka ve výši 300 Kč na otočku! Výhercům blahopřejeme!

Recenze slotů Respin Joker, Joker’s Five a Joker Strong a hry zdarma

Čeští výrobci hazardních her Synot a KajotZdroj příspěvku: Casinohazard.cz

Štítky

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY Novinky