Kdo vyhraje největší jackpot v historii?


Svět loterijních jackpotů se neustále vyvíjí. Se stále rostoucí velikostí hlavních cen je otázka, kdo vyhraje největší jackpot v historii, zajímavá. Aktuální rekord v největším jackpotu v loterii v historii drží loterie Powerball ve Spojených státech. V lednu 2016 si tři šťastní výherci rozdělili rekordní výhru 1,586 miliardy dolarů. Rekord největšího jackpotu v historii však bude pravděpodobně brzy překonán. Loterie Mega Millions ve Spojených státech v současné době nabízí hlavní cenu ve výši 1,6 miliardy dolarů, což je více než cena Powerball. Jedná se o největší jackpot, jaký byl kdy na světě nabízen, a je tak hlavním kandidátem na nového rekordmana. Loterie EuroMillions v Evropě navíc nabízí také hlavní výhru ve výši 190 milionů eur, která je v současnosti největší v Evropě. Tato cena bude také pravděpodobně brzy rozbita, protože je známo, že jackpoty EuroMillions dosahují vysokých úrovní. Šance na výhru jackpotu v loterii jsou neuvěřitelně nízké, takže nelze předvídat, kdo vyhraje největší jackpot v historii. Je však pravděpodobné, že rekord bude v blízké budoucnosti překonán, protože nejvyšší ceny nabízené loteriemi po celém světě nadále přibývají. Bez ohledu na to, kdo vyhraje největší jackpot v historii, bude to jistě neuvěřitelný příběh. Šťastný výherce bude moci navždy změnit svůj život a stát se okamžitým milionářem. Je to vzrušující vyhlídka pro loterijní hráče po celém světě, na kterou budou jistě vzpomínat ještě mnoho let.

Copyright © 2024, Hrací automaty zdarma. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Hrací automaty zdarma provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz