Sociální sítě

Novinky

Další zlatý jackpot v Sazka Hrách

Další zlatý jackpot v Sazka Hrách


I v květnu padá v online casinu Sazka Hry na výherních automatech od společnosti Apollo jeden jackpot za druhým. Je to až neuvěřitelné, ale dalším výhercem zlatého jackpotu je opět hráč se jménem Lukáš. Tentokrát získal zlatý jackpot za pouhých 10 Kč!

Midnight Fruits 81

Za 10 Kč 212 tisíc korun

Když si v sobotu hráč Lukáš zapínal výherní automat Midnight Fruits 81 od společnosti Apollo v online casinu Sazka Hry určitě ani netušil, že bude bohatší o 212 589 korun. Vsadil 10 korun na otočku a najednou se mu zastavily na válcích magické symboly Apollo jackpotu. Díky těmto symbolů znásobil svou částku 21 256x! Gratulujeme k výhře a přejeme mnoho štěstí při chytání dalších Apollo jackpotů!

Midnight Fruits 81

Midnight Fruits 81 je čtyřválcový ovocný výherní automat od společnosti Apollo s neonovými prvky, se třemi řadami a 81 výherními liniemi. V hracím poli naleznete kromě klasických symbolů a symbolů Wild také symboly Mystery, které skrývají tajemnou výhru.

Apollo jackpoty

Apollo jackpoty se zobrazí na válcích kdykoliv, na všech hrách od společnosti Apollo a za jakoukoliv částku, toho je Lukáš důkazem.

Recenze výherního automatu Midnight Fruits 81 a hra zdarma

Výrobcem tohoto online slotu je společnost Apollo

Recenze | Seznam automatů | Nejlepší hry

Recenze | Aktuální bonusy | Novinky | RegistraceZdroj příspěvku: Casinohazard.cz

Štítky

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY Z RUBRIKY Novinky