Book of Ra Deluxe: Vylepšená verze legendární výherní automaty.


Book of Ra Deluxe: Rozšířená verze legendární výherní automaty Pokud jste fanouškem klasických automatů, pak je Book of Ra Deluxe rozhodně hrou, kterou byste si měli zahrát. Jedná se o populární automatovou hru, která existuje již léta, ale nedávno její vývojář Novomatic vydal aktualizovanou verzi, která přináší více funkcí a vylepšenou hratelnost. Book of Ra Deluxe obsahuje pět válců a deset výherních linií, stejně jako její předchůdce. Přichází však s aktualizovanou grafikou, animacemi a zvukovými efekty, které hráčům dodávají moderní atmosféru. Symboly ve hře jsou založeny na kultuře starověkého Egypta, včetně faraonů, skarabů a Knihy Ra. Jedna věc, díky které Book of Ra Deluxe vyčnívá z mnoha jiných slotů, jsou její bonusové funkce. Symbol knihy funguje jako Wild i Scatter, což znamená, že může nahradit jakýkoli jiný symbol a spustit kolo otočení zdarma. Kdykoli na válcích dostanete tři nebo více symbolů knih, získáte deset roztočení zdarma. Během bonusového kola je vybrán náhodný symbol, který funguje jako rozšiřující symbol, což znamená, že pokrývá celý válec a může potenciálně vést k větším výhrám. Další novinkou v Book of Ra Deluxe je funkce Gamble. Tato funkce umožňuje hráčům sázet své výhry uhodnutím barvy další karty. Pokud uhodnou správně, jejich výhry se zdvojnásobí, ale pokud uhodnou špatně, prohrají částku, kterou vsadili. Celkově je Book of Ra Deluxe vzrušující a zábavná automatová hra, kterou stojí za to hrát. Jeho aktualizovaná grafika a animace spolu s bonusovými funkcemi jej odlišují od mnoha jiných klasických automatových her na trhu. Ať už jste fanouškem starověké egyptské kultury nebo jen rádi hrajete automaty s bonusovými hrami, Book of Ra Deluxe je hra, kterou si nenecháte ujít.

Copyright © 2024, Hrací automaty zdarma. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Hrací automaty zdarma provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz