Bezprecedentní jackpot: Kdo si odnese cenu?


Svět je vzrušený, protože se hraje o největší loterijní jackpot v historii. S ohromující cenou 1,6 miliardy dolarů lidé po celém světě sní o tom, co by s penězi udělali, kdyby měli vyhrát bezprecedentní jackpot. Loterie Mega Millions, která se hraje ve 44 státech USA, v District of Columbia a na Amerických Panenských ostrovech, nabízí největší jackpot, jaký byl kdy v loterii k vidění. Cena od července neustále roste a nyní dosáhla úžasných 1,6 miliardy dolarů. Šance na výhru v loterii Mega Millions je jedna ku 302 575 350. To znamená, že máte větší šanci, že vás zasáhne blesk, než vyhrát jackpot. Nicméně s tak nízkými šancemi miliony lidí stále využívají své šance a účastní se loterie. Výherce jackpotu bude mít možnost vybrat si celou částku jednorázově nebo peníze ve splátkách po dobu let. Pokud si vítěz zvolí možnost jednorázové částky, obdrží celkem 904,9 milionu dolarů. Výherce jackpotu bude mít příležitost navždy změnit svůj život a životy své rodiny a přátel. Peníze mohli použít na splacení dluhu, koupi nového domu, nového auta, cestování po světě nebo darování na charitu. Bez ohledu na to, kdo vyhraje jackpot, je to příležitost, která se naskytne jen jednou za život. Vítěz bude světem závidět a bude mít schopnost dělat s penězi neuvěřitelné věci. Ten, kdo si odnese cenu domů, bude mít určitě neuvěřitelný příběh. Bude vzrušující sledovat, kdo si odnese cenu a jak se rozhodne peníze použít. Losování loterie Mega Millions proběhne 23. října. Do té doby bude svět na hraně svých míst a bude zvědavý, kdo si odnese cenu.

Copyright © 2023, Hrací automaty zdarma. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Hrací automaty zdarma provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz